Street Food Púchov logo
reštaurácia v Púchove

STREET FOOD

Mnohí z vás, si pod slovným spojením Street Food predstavia fastfood či nezdravé jedlo z polotovaru. U nás, je to však práve naopak. Ako Street Food varíme v Púchove z čerstvých a chutných surovín už 4. rok!
Ako domáci, som sa do Púchova rozhodol priniesť kvalitu v podobe jedál, ktoré tu ľudia nepoznajú. Jedlo, ktoré by sa dalo nazvať zdravým “fastfoodom“.
Všetko však začalo v Brne, v malej burgrárni, kde som prvýkrát pričuchol ku gastro odvetviu. Tu som sa naučil mnoho o koncepte “fastfood“, o chode v kuchyni a o tom, čo všetko vlastne obnáša práca v gastre.

NALOŽENÉ PORCIE

AŽ DO 800 GRAMOV

ČERSTVÉ SUROVINY

DOMÁCA KUCHYŇA

DOMÁCE PEČIVO

VŽDY ČERSTVÉ

každý mesiac nové

ŠPECIÁLY

Druhá skúsenosť v mexickej reštaurácii, bola zas zdrojom inšpirácie a nápadov o tom, ako funguje Slovákom nie až tak blízka kuchyňa.
Po niekoľkých mesiacoch som sa tak rozhodol naplniť si vlastný sen – Street Food. Odišiel som z Brna a odvtedy sa snažím preniesť nápady a vízie na tanier.
Snažili sme sa, aby ste sa v priestoroch Street Foodu vždy cítili pohodlne, vnímali priateľskú atmosféru a radi sa k nám vracali.
4 úspešné roky

MENU

Street Food začínal so sendvičmi a s tým, že sme nevedeli, ako naši zákazníci na toto jedlo zareagujú - na prekvapenie mali sendviče veľký úspech. Testovali sme rôzne nové suroviny, príchute, nápady a pridávali ďalšie produkty do denného a obedového menu.
Vždy sme a budeme používať kvalitné a čerstvé suroviny, niečo, čo sa ľudia – naši zákazníci, nemusia báť zjesť.

SOUS VIDE BEEF

Porcia: 420g, 180g mäso, dvojitý cheddar, dvojitá slanina, cibuľa na masle, in-n-out dresing, dresing - alergény: 1,3,7

GRILL CHEESE

Porcie: 230g/380g, 3 druhy syru:

-Gruyere -Cheddar -Parmezán -  alergény: 1,3,7

BACON EGG

Porcie: 250g/420g, slanina, vajíčko, cheddar - alergény: 1,3,7

Za tieto 4 úžasné roky sme sa posunuli v mnohých smeroch a stále nezastavujeme. Nazreli sme do viacerých svetových kuchýň a každý mesiac prinášame nový špeciál.
Stále sa snažíme držať najmä kvalitu, čo v momentálnej situácii znamená aj mierne zvýšenie cien, čo však našim zákazníkom kompenzujeme napríklad na hmotnosti našich jedál, ktoré mnohokrát dosahujú až 700g. Aj preto dúfame v pochopenie, že za každodennú kvalitu a čerstvosť, si dnes už treba mierne priplatiť – avšak s vedomím, že jedlo ktoré si vychutnávate, je zároveň zdravé, kvalitné a originálne!